yeni işe başladığı için el sıkışan 2 kadın

Yeni bir işe başlamak hangimiz için mutluluk verici değildir ki.. Tabii istediğimiz ve hayal ettiğimiz bir işse. İstemediği ve mutsuz olduğu işi yapanların sayısı günümüzde hiç de az değil. Üstelik bu durum sadece Türkiyede'de değil, tüm dünyada geçerli. Hayallerimiz yıldan yıla yeniden şekilleniyor, belki de şekillenmek zorunda kalıyor. Okul öncesi çağlarımızda istediğimiz meslek ve üniversiteden mezun olduğumuzda düşündüklerimiz arasında milyonlarca km'lik bir farklılık oluyor. Nasıl mı? Astronotluktan, beyaz yakalılığa dönüşen evrim sanırım milyonlarca km'den daha fazla:) Happy Hours'un kurucuları olan bizler Yeditepe Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi Sinema-TV mezunları gibi. Sektörde biraz çalıştıktan sonra istediğimizin bu olmadığına karar vereli çok olmadı :) yine de yeni bir iş, işsizlikten daha iyidir eminim.

Gallup isimli şirketin verilerine göre Türkiye'de çalışan nüfusun yüzde %85'i iş hayatında mutsuz. Dünyada bu sayı %87 ve ABD'de %70 oranında mutsuzluk var.

yeni işinde mutsuz olan çalışan elinde bir surat tutuyor
Umarım ki siz işinden mutlu olan azınlık içerisindesinizdir. Neyse efendim, lafı uzatmadan sevdiklerinize yeni iş hediyesi olarak neler alabilirsiniz, onların işe başlamalarının ilk günlerinde nasıl destek olabilirsiniz biraz onlardan bahsedelim. Elbette hemen ilk günü almak bir tercih ancak yeni işe başlamalarının sonrasında bir kaç gün geçmesinin akabinde ihtiyaçlarına yönelik de hediyeler alabilirsiniz. Malum ilk günlerde giden hediyeler genellikle çiçek, yenilebilir kek buketleri ya da çikolata kutularının ötesine pek gidemiyor. Bizim önerilerimiz genel olarak faydalı ve uzun süreli kullanabileceği ürünleri hediye olarak seçmeniz. Babaya, anneye, erkek arkadaşa, kız arkadaşa ya da eski bir iş arkadaşınıza yeni iş hediyesi almak birbirilerinden farklı olabilir, fakat bazı yeni iş hediyeleri var ki bunlar her yaş grubuna ve her cinsiyete gidebilecek ofis aksesuarlarının başında gelebiliyor. Ofis çalışanları için en önemlisi, kapalı alanda rahatlıkla ve konforla kullanabilecekleri yeni iş hediyeleridir, açık alanda ya da sahada çalışan arkadaşlarımız için de onların ihtiyaçlarına yönelik hediyeleri öneririz.

 YENİ İŞ HEDİYE KUTUSU

Piyasada bir çok farklı marka tarafından dizayn edilen kutular mevcut. Son dönemde popülaritesi iyice artan hediye kutusu anlayışı yeni iş hediyesi ne alınır diye düşünenler için kurtarıcı olabilir. Birçok farklı ve faydalı ürünün bir araya geldiği bu kutularda erkek arkadaşınız ya da kız arkadaşınız için anne veya babanız için ofiste ya da sahada çalışanlara kadar farklı seçenek bulabilirsiniz. İçerisinde termos bulunan modeller, dışarıda, sahada çalışan mühendisler, mimarlar için oldukça faydalı olabilir, üstelik kişiselleştirme yaparak üzerine isim yazılmasını sağlayabilir ve olası karışmaların önüne geçebilirsiniz.

yeni iş hediye kutusu kupa bardaklı

Kapalı ortamda yeni bir ofise geçen avukat arkadaşınız için de kalemlerden, organizerlerden oluşan bir masa üstü seti de faydalı olacaktır. Ofisteki yoğun çalışma temposu için özellikle yardımcı ürünler eklemeyi unutmamanızı öneririz. Kahve tutkunları için dünyanın bir çok yöresinden gelen kahveleri bir araya getiren ve bunları hediye kutusunda satan yerlerde mevcut. Ancak kahve hassas bir konu olduğu için herkes tarafından beğenilmeyebilir, tavsiyemiz deneyebiliyorsanız mutlaka tadın. Yoksa kalitesi kahve bir kahve sever için pek can alıcı bir hediye olmayacaktır. Ayrıca yanına french-press de ekleyebilir böylece bir set halinde erkek arkadaşınıza ya da kız arkadaşınıza yeni iş hediyesi gönderebilirsiniz. Sizin gönderdiğiniz setle hazırlığını yapıp, kahvesini yudumlarken emin olun ona çok iyi geleceksiniz. 

" Bir kahve severe, iyi kahve vermelisiniz. Eğer kahve alışkanlıklarını bilmiyorsanız, yumuşak ve sert kahvelerin bir arada olduğu bir set olabilir."

 

Çay severler için özel hazırlanan ve dünyanın farklı yörelerinden aromatik çayları bir araya getiren hediyelerde yeni bir işe başlayan erkek ya da kadın farketmeksizin herkesin gönlünü kazanabilir. Hem yeni bir lezzet deneyimi yaşarlarken hem de yeni ofis ortamlarında iş arkadaşlarına ikramda bulunup, ortama şık bir giriş yapabilirler. Burada önemli olan kaliteli markaları tercih etmeniz, yoksa merdiven altı üretim yapan ve kimyasal aromalar kullanan yerleri önermiyoruz. Unutmayın elbette pahalı ya da ucuz hediyelerde çok fazla fiyat farkı olabiliyor ancak sevdiklerimize fiyatından çok kaliteli bir hediye bulmak için biraz gayrette bulunmak yeterli olacaktır.

Bazı Hediye Kutusu Önerilerimiz:

 • Ofis ürünlerinden oluşan renkli ve faydalı kırtasiye aksesularları içerenler,
 • Kişisel zevk ve tadımlara yönelik; çay, kahve ve nostaljik atıştırmalıklı kutular,
 • Kravat, kol düğmesi gibi ürünler içeren kutular,
 • Ofiste rahat çalışma setleri içeren bel yastığı, bilek destekli mouse pad, oturma minderi ve kupa bardak içeren 2'li, 3'lü ve 4 'lü konforu artıracak setler.
 • Masa üstü isimlik, kalemlik gibi hem risksiz hem de kullanışlı ürünler içeren kutular.

 LİRA YÜKLÜ ÖN ÖDEMELİ HEDİYE KARTLARI 

Durun hemen kızmayın, "Ne yani para yüklü kart mı vereceğim?" dediğinizi duyar gibi oluyorum, ancak bir de şöyle düşünün kimse bana şu hediyeyi alır mısın demez, kendi ihtiyaclarını bu kartlar sayesinde giderebilir. Erkek arkadaşımız, kız arkadaşımız, annemiz ya da babamız farketmez, yeni işe başlayan birisi yeni kıyafetlere ihtiyaç duyacaktır. Mango, Zara gibi herkese hitap eden, özellikle ofis çalışanlarının vazgeçemediği markalara ait lira yüklü hediye kartları artık çok revaçta. Üstelik bu tip mağazalarda her bütçeye uygun ürün bulmak mümkün yani illa bin lira yüklemenize gerek yok. Avrupada ve dünyada oldukça yükselişte olan hediye kartları artık çok moda.

lira yüklü hediye kartı İçerisine yüklediğiniz tutara göre, MUDO, Zara, Mango, Boyner ve daha birçok markada alışveriş yapmaya yarayan bu kartların genelde kullanım süresi 1 Yıldır. Bunu unutmamakta fayda var. Yeni iş hediyesi ne alınır diye düşünmeye devam ediyorsanız bu önerimizden sonrasında yenisine geçebiliriz. Bu seferki biraz farklı olabilir:)

 

YENİ İŞ HEDİYESİ: SPA PAKETİ Mİ?

Evet, iyi bir masaja, buhar odasına ve saunaya kim hayır diyebilir ki? Yeni işe başlamış erkek arkadaşınıza, kız arkadaşınıza, anneye ya da babaya daha bir hediye olabilir mi? İlk günlerin stresini güzel bir spa paketiyle atlatabilirler. Klasik önerilerde bulunduğumuz için bize kızmış olabilirsiniz ama işte size daha orijinal bir fikir. Düşünsenize yorucu bir ofis günü sonrası iş çıkışı sizin hediye ettiğiniz spa'ya giden arkadaşınızı. Önce güzel bir duş, ardından sauna 8'er dakikalık 2 sauna seansı, güzel bir buhar odasında dinlenme ve haftanın bütün stresini atabilecekleri Thai masajı. İşte size minnettar olacakları bir hediye. Yeni işe başlayanların ihtiyacı olmayacağını düşünmeyin, emin olun stresleri alışana kadar çok daha fazla olacaktır.

masaj yaptıran bornozlu kadın ve erkek Masaj çeşitleriyle ilgili bilginiz yoksa, biraz bilgi verebiliriz. Öncelikle üçe ayırabiliriz: yumuşak, orta-sert ve sert masajlar. Genel masaj alışkanlığı olmayanlar için ya da fiziksel olarak sağlık problemleri olanlara sert masajları önermeyiz. Genelde orta-sert masajlar herkese hitap edebilir. Bunun için de Bali masajını öneriyoruz. Yeni bir işe başlayan ya da terfi almış arkadaşınızın stresi tüm kaslarında olacaktır, işte böylece uçup gitti.

KİŞİYE ÖZEL VİSCO ORTOPEDİK BEL DESTEK YASTIĞI

 İster bir ofiste çalışsın, isterseniz arabasıyla sahaya gidip gelen bir erkek arkadaşınız, kız arkadaşınız ya da anne veya babanız olsun bir bel yastığı her zaman konfor sağlar. Yeni iş hediyesi ne alınır ya da yeni iş hediyesi fikirlerinden yıl boyu devamlı kullanılan faydası geçmeyen bir bel yastığı hele bir de özel baskılı ve isime özelse sevdiklerinizin memnun kalacağı orijinal bir hediye fikridir. Happy Hours marka bel destek yastıklarının özelliklerini şu şekilde toplayabiliriz:

 • Bütün sandalye ve koltuklara uyumlu bel yastıkları üretir.
 • Arkasındaki ayarlanabilir sabitleme aksesuarı sayesinde kaymaz, düşmez sandalyenizde ve ofis koltuğunuzda sabit durur.
 • Yıkanabilir kılıfı sayesinde düzenli olarak yıkayabilir ve ütüleyebilirsiniz. 
 • Baskısı nefes alır, terletmez. Özel mikro kumaşıyla kaliteli bir dokusu vardır. 
 • Her şeyden önemlisi poliüretan ya da kalitesiz sünger değildir. %100 orijinal Visco'dur.
 • Bir çok kalite standartına sahipdir. 
 • 5 Farklı kılıf rengi vardır: mor, siyah, pembe, kırmızı ve füme (antrasit)
 • Takım olarak bilek destekli mouse pad, oturma minderi ve kupa bardakla birlikte hediye kutusu yapılabilir.

yeni iş hediyesi olarak mor kelebekli koltuk bel yastığı seti Sırt minderi kullanmak omurganızın doğal S yapısını korur. Orijinal visco sırt minderleri ise yeni iş hediyesi olarak harika bir alternatiftir. Happy Hours olarak ofis modasını yeniden şekillendiriyoruz. Renksiz, siyah beyaz ofislere renk ve desen getiriyoruz. Üstelik dilediğiniz tasarımı ister kendiniz isterseniz biz uygulayabiliriz. Düşünsenize sevdiklerinize özel kimsede olmayan bir tasarımlı ofis bel destek yastığı koltuğunda ya da sandalyesinde ne kadar güzel durur. Yeni iş hediyesi almayı düşünen ya da ne alacağını bilemeyenler için bir alternatif olacağını düşündüğümüz modellerimize buradan göz atabilirsiniz.

Sonuç olarak aldığınız hediyelerin fiyatlarından ziyade, erkek arkadaşınızın, kız arkadaşınızın, annenizin ya da babanızın yeni işini bir nebze olsun rahatlatacak tavsiyeler sunmaya çalıştık. Biz eminiz ki hiçbir hediye almasanız da desteğinizle yeni işlerine başladıkları anlar çok keyifli gececek. Hem önemli olan yanlarında, desteklerimizi hissettirmek değil mi? 

Bu yazı www.happyhours.com.tr tarafından hazırlanmıştır. Kaynak gösterilmeden kısmı olarak ya da tamamı hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Yeni iş hediyesi

Harika Ürünlerimiz:

İndirim
Kelebek Bilek Destekli Mouse pad - Kare - kelebek-kare-bilek-destekli-mouse-pad
İndirimli fiyat49 ₺ Fiyat69 ₺
Kelebek Bilek Destekli Mouse pad - Kare Stokta
İndirim
Cute Cat Ortopedik Araba Ofis Bel Yastığı Sırt Minderi-Happy Hours Office
İndirimli fiyat195 ₺ Fiyat220 ₺
Cute Cat Ortopedik Araba Ofis Bel Yastığı Sırt Minderi Stokta
İndirim
Pofi 3'lü Ofis Seti Bel Yastığı, Mouse Pad ve Oturma Minderi - mor-pofi-3
İndirimli fiyat429 ₺ Fiyat479 ₺
Pofi 3'lü Ofis Seti Bel Yastığı, Mouse Pad ve Oturma Minderi Stokta