AYNI GÜN TESLİMAT🛵 EK İNDİRİMDE SON GÜN BUGÜN 🎉İSİM YAZDIRMA ÜCRETSİZ🎉 KARGO ÜCRETSİZ

News

Yeni İş Hediyesi | İşe Başlama ve Terfi Hediyeleri

Yeni İş Hediyesi | İşe Başlama ve Terfi Hediyeleri

Çalışan sevdiklerimize özel günlerde ya da işe başladıklarında hediye vermek isteriz. Onları mutlu etmek, yanlarında olduğumuzu göstermek veya motivasyonlarına yardımcı olmak adına bunu yaparız. Elbette beklentiler ya da tercihlerimiz farklı olabilir. Klişe hediyeleri artık hepimiz biliyoruz, dalında güzel canlı çiçekler, kek buketleri vs. Ancak sağlıklı ve gerçekten hediye aldığımız kişinin çalışma standartını yükseltecek, iş ortamına katkı sunacak hediyeler bulmak kolay olmayabiliyor. Yeni iş hediyesi, terfi hediyesi, erkeklere özel hediyeler ve kadınlara hediyeler konusunda masasında işlevsizce duracak ürünler bir noktadan sonra can sıkıcı olabiliyor. 

iş hediyesi ofis seti

iş hediyesi ofis seti


İşte tam burada...


Ofis ve İş Arkadaşına Hediye Almak Ofis Hediyeleri

sümen ofis hediyesi

Hediye almayı herkes sever, ancak herkes hediye vermekten pek hoşlanmayabilir. Bunun en önemli sebeplerinden birisi de hediye seçimi olabilir. Ofis hediyeleri özellikle gün geçtikçe eskiyen birçok seçeneğe sahip. Ofis için hediye, şık ofis hediyeleri seçimi için internet sitemizi kullanabilirsiniz. Çok yakından tanıdığımız aile bireyleri için bile çeşitli zorlukta yaşayabiliyoruz. Doğru hediyeyi seçmek, hediyenin en önemli niteliği olmuş durumda. Fiyatı, markası hatta kalitesi bile kullanışlı bir hediye seçiminde geri kalabiliyor. 

Hele ofiste, iş yerinde çalışma arkadaşına ya da ofiste çalışan birine hediye alıyorsanız. Seçenekleriniz daha da sınırlanıyor. Çiçek gönderebilirsiniz? Yenilebilir çiçekler, meyve buketleri...


Ofis İçin Rahat Bel Destek Yastığı Bel Desteği Bel Yastığı

Ofis İçin Rahat Bel Destek Yastığı Bel Desteği Bel Yastığı

Oturarak çalışanlar için bel, boyun ve sırt ağrısı kaçınılmazdır. Çalışma alanınızdaki konforunuzu artırmak, rahat ve sağlıklı bir çalışma süreci geçirmeniz için gereken en önemli aksesuarlardan birisi ortopedik bel destek yastığı. Medikal özellikte ürettiğimiz tüm visco ürünlerimiz ISO 13485:2006 Kalite belgesine sahip olan cihazlarda üretimi yapılmıştır. Ofis İçin Rahat Bel Destek Yastığı Bel Desteği Bel Yastığı üretimini Avrupa Birliği CE Standartlarında yapmaktayız. 

%100 Ortopedik ve sağlıklı bel yastıklarımız ile bel, boyun ve sırt ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Uzun saatler bilgisayar başında, masa başında çalışanlar için idealdir. Ofis hediye erkekler ve kadınlar için ideal şekilde üretilmiştir. Ofis İçin Rahat Bel Destek Yastığı Bel Desteği Bel Yastığı şık...


Visco Medikal bel destek yastığı Detayları

Visco Medikal bel destek yastığı Detayları

Bizim için ürünlerimizin görünüşü kadar, kullanıcılarına sağladığı fayda da çok önemlidir. Happy Hours markalı visco medikal bel yastığı iki kullanım amacı taşır, siz otururken rahatlığıyla ve siz koltuğunuzda değilken tasarımıyla.

Siz koltuğunuzda oturup çalışırken, bel destek yastığı rahat ve konforlu olmalıdır. Sizi rahatsız etmeden, bel ağrısı , boyun ağrısı, sırt ağrısı gibi etkileri ortadan kaldırmak için size destek sağlamalıdır. Memory Foam yapısı sayesinde normal sünger gibi ezilmez, bel boşluklarını doldurarak destek sağlar.

Koltuğunuzda yokken de bel destek yastığınız  tasarımı ve rengiyle göz dolduracak. 1. kalite kumaşımız nefes alır ve yıkanabilir. Kullandığımız baskılar da 1. kalite tekstil ürünleridir hem sağlıklıdır hem de yıkamaya uygundur. 

Visco...


KURUMUNUZA ÖZEL ÜRÜNLER - TOPLU SİPARİŞ - PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Tescilli Happy Hours markamızla ürettiğimiz ürünlerimizi, şirketinize özel adetlerde ve özel fiyatlarda üretiyoruz. 5 ve üzeri özel üretimlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Üstelik Visco Medikal ISO 13485:3026 Standartlarında ve Avrupa Birliği CE Standartlarında ürettiğimiz bel yastığı ve oturma simidi ürünlerimiz yıl boyu çalışanlarınız için vazgeçilmez olacaktır.

GERÇEK VİSCO MEDİKAL DOLGU

Yumuşaklıktan ezilen ve faydasız sünger malzeme, kalitesiz poliüretan ya da Visco Hamuru dansitesi düşük dolgu kesinlikle kullanmıyoruz. Bizim için ürünümüzün görünüşü kadar, sağlığa ve çalışma performansına faydası da önemli. Bu yüzden kesinlikle orijinal Visco bel yastığı ve visco oturma simidi kullanıyoruz.

BİLEK DESTEKLİ MOUSEPAD ve KUPA BARDAK

Dilerseniz şirketinizin logosunun yanında, çalışanlarınızın isimlerini de ekleyebiliyoruz. Böylelikle özensiz promosyon ürünleri...