AYNI GÜN TESLİMAT🛵 EK İNDİRİMDE SON GÜN BUGÜN 🎉İSİM YAZDIRMA ÜCRETSİZ🎉

Harika Bilek Destekli Mouse pad!


İsimli Bilek Destekli Mousepad
EN GÜZEL OFİS HEDİYELİKLERİ

Bilek Destekli Mouse pad zaruri, bir o kadar da sınırsız bir ofis hediyesi. Çalışma alanınızda konforunuzu artıran en önemli ürünlerin başında geliyor. Bilgisayar kullanmıyorsanız tabii ki böyle bir ürüne ihtiyacınız yok ancak bilgisayar kullananlar için bilek destekli mouse pad demek sağlık demek, Happy Hours Bilek Destekli Mouse pad demek ise eğlence demek. 

El bileğindeki sinirlerimiz çok hassas. Çünkü bilgisayar faresi kullanmamız için gelişmemiş. Uzun süreli kullanımlar sonrası bu sinirler zarar görür ağrı, uyuşma gibi belirtiler gösterir ve Karpal Tünel Sendromu gibi çağımızın hastalıklarına davetiye çıkarır. 

Ancak bilek destekli mouse pad lerimiz bileğinizin boşta kalan kısmını orta sertlikte destekler, ne çok yumuşak ne de çok serttir. Uygun açıda kullandığınızda rahatlığını hissedebilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL

40'a yakın tasarımımız var ve her tasarıma İsim Yazma seçeneği sunuyoruz. Ancak bunlarla yetinmeyenler için, kendi ürününüzü tasarlayabileceğiniz, "Kendin Tasarla" bölümümüz aktiftir. Bilek Destekli Mouse pad lerde ister fotoğraf, ister yazı, isterseniz ikisini birden ekleyebilirsiniz ve hem erkeğe hem kadına harika bir ofis hediyesi sunabilirsiniz, ve tabii kendinize de!


bilek destekli mousepad
Bir Müşterimizin Eğlenceli Tasarımı

Bu gönderiyi paylaşın


Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini unutmayın