AYNI GÜN TESLİMAT🛵 İNDİRİM SON GÜN 🎉ÜCRETSİZ İSİM YAZDIRMA BİTİYOR 🎉 KARGO ÜCRETSİZ

Ofis Hediyeleri - Kişiye Özel-

Ofiste sevdiklerimize hediye vermek güzel, ama onların adına kişiye özel hediye vermek çok daha güzel! Üstelik yazı ya da fotoğraf ekleyebilirsiniz. 

Önceleri çiçeklere not ekleyerek güzelleştirmeye çalıştık hediyelerimizi, öyle bir evrim geçirdi ki ofislerde, iş yerlerinde kullanılan hediye anlayış hayal dahil edilemez bir noktaya geldi. Nasıl mı? "Dünyanın En İyi Müdürü" yazan Oscar Ödülü bile verdik. 

Bi dakika? Yoksa alttan alta müdürünüze ne kadar oyuncu biri olduğunu mu ima etmeye çalışıyordunuz? O zaman TAMAM! :) Happy Hours Ofis Dekorasyon ürünleri olarak sizler için olmazsa olmaz ürünleri kişiselleştirebiliyoruz. 

Bir ofiste bilgisayar ve dolayısıyla bilek destekli mouse pad olmaması düşünülebilir mi? ELBETTE HAYIR! Peki bu her ofiste bulunan bilek destekli mousepadi nasıl daha güzelleştirebiliriz. Biz 40'a yakın tasarım ve sınırsız tasarlama olanağı ekledik. Ofis hediyeliği düşündüğünüzde, tasarımlarımızı beğenmezseniz "Kendin Tasarla" kısmına girerek kendi bilek destekli mouse pad'lerinizi tasarlayabilirsiniz. Üstelik yardıma ihtiyacınız olursa diye, size yardım etmeye hevesli bir tasarımcımız da var, bize ulaşabilirsiniz. 

PEKİ KUPA BARDAKLAR?
Ofiste, büroda , iş yerinde kupa bardakların tek tip olması can sıkıcıdır. Hem karışır, hem de daha fazla hijyen isteyen ofis çalışanları için sakınması zor bir hal alabilir. Ancak kupa bardaklarımıza da tasarımlarımızın yanı sıra, sizin fotoğraf ve yazı eklemenize olanak sunuyoruz.

kişiye özel hediye kupa bardak

Ve Tabii ki Visco Medikal Bel Yastığı
Ofiste bel ağrısı, boyun ağrısı çekenler bel yastığı mutlaka kullanır. Sünger yapıda ve aşırı yumuşakların pek fayda sağlayamayacağını söyleyebiliriz. Zaten sizde buna katılırsınız. Visco ya da Visko aslında Nasa tarafından uzayda astronotların kullanımı içi icat edilen bir dolgu malzemesi. Hani şu pahalı yataklar var ya işte onlar bizim bel yastıklarımız, sırt minderlerimiz ve oturma minderlerimizde kullandığımı Visco malzemeli. Normal sünger sırtınızda ezilir, oysa Visco ezilmez bel desteği sağlar. Sırtınızın boşluklarını doldurarak en konforlu oturma deneyimini sunar. Ofis hediyeleri .

visco bel yastığı

Visco Oturma Minderi

Visco oturma minderimizde henüz kişiselleştirme seçeneği yok, çünkü sizi memnun edecek bir tarz henüz keşfedemedik. Onu yaptığımızda sizin kullanımınıza sunacağız.

Sonuç olarak, ofis hediyeleri ve ofiste rahatını düşünenler ya da erkekler kadınlar için ofis hediyeleri arayanlar için hem sağlıklı, ortopedik ve tamamen Medikal ISO Standartlarında üretilmiş Visco Bel Yastıklarımız, sırt minderlerimiz, bel destek yastıklarımız ve oturma minderlerimiz var. Bilek destekli mouse pad lerimizin hem tasarımlarına bayılacaksınız hem de bilek sinirlerinizde oluşan uyuşma ve ağrıyı önlemeye yardımcı olacak. 

Ofis Hediyeleri. Kendin Tasarla bölümümüzü hemen keşfedin!


Bu gönderiyi paylaşın


Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini unutmayın