Tescilli Happy Hours markamızla ürettiğimiz ürünlerimizi, şirketinize özel adetlerde ve özel fiyatlarda üretiyoruz. 5 ve üzeri özel üretimlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Üstelik Visco Medikal ISO 13485:3026 Standartlarında ve Avrupa Birliği CE Standartlarında ürettiğimiz bel yastığı ve oturma simidi ürünlerimiz yıl boyu çalışanlarınız için vazgeçilmez olacaktır.

GERÇEK VİSCO MEDİKAL DOLGU

Yumuşaklıktan ezilen ve faydasız sünger malzeme, kalitesiz poliüretan ya da Visco Hamuru dansitesi düşük dolgu kesinlikle kullanmıyoruz. Bizim için ürünümüzün görünüşü kadar, sağlığa ve çalışma performansına faydası da önemli. Bu yüzden kesinlikle orijinal Visco bel yastığı ve visco oturma simidi kullanıyoruz.

BİLEK DESTEKLİ MOUSEPAD ve KUPA BARDAK

Dilerseniz şirketinizin logosunun yanında, çalışanlarınızın isimlerini de ekleyebiliyoruz. Böylelikle özensiz promosyon ürünleri yerine, kişiye özel ürünler üretiyoruz. 

YIKANABİLİR KUMAŞ VE BASKI

Ürünlerimizde kullandığımız kılıflar 1. kalite yıkanabilir, terletmez kumaştır. Baskımız da yıkamaya müsaittir. Dilediğiniz zaman kılıfınızı 30 derecede yıkayıp, tertemiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

NEFES ALAN MEMORY FOAM VİSCO

Visco medikal bel yastığı ve oturma minderimiz nefes alan, mikro hücrelidir. Böylelikle hem terletmez hem de vücudunuzun şeklini rahat biçimde alır, fazla havayı dışarı atar.

10 YIL VİSCO GARANTİSİ

Visco dolgularımız bel yastığı ve oturma simidi 10 YIL GARANTİLİDİR!

Teklif almak için: candas@happyhours.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.


www.happyhours.com.tr

 

Harika Ürünlerimiz:

İndirim
Kelebek Bilek Destekli Mouse pad - Kare - kelebek-kare-bilek-destekli-mouse-padKelebek Bilek Destekli Mouse pad - Kare - kelebek-kare-bilek-destekli-mouse-pad
Happy Hours Kelebek Bilek Destekli Mouse pad - Kare
İndirimli fiyat49 ₺ Fiyat69 ₺
Stokta
İndirim
Cute Cat Ortopedik Araba Ofis Bel Yastığı Sırt Minderi - pembe-cutecatCute Cat Ortopedik Araba Ofis Bel Yastığı Sırt Minderi - mor-cutecat
İndirim
Pofi 3'lü Ofis Seti Bel Yastığı, Mouse Pad ve Oturma Minderi - mor-pofi-3Pofi 3'lü Ofis Seti Bel Yastığı, Mouse Pad ve Oturma Minderi - füme-pofi-3