Çalışma alanınızda konforunuzu artıran, omurga, bel ve sırt sağlığınızı koruyan ürünlerin başında Visco bel destek yastığı geliyor. Özellikle uzun süre bilgisayar başında çalışan herkes bel, boyun, sırt ağrısından şikayetçidir. Kalitesiz bir sırt yastığı durumu daha kötü bir hale getirebilir. Happy Hours severlerin arasına siz de katılın ve hem sağlıklı hem de çok eğlenceli ürünlerimizin keyfini çıkarın.

visco bel destek yastığı


Yaygın bilinenin aksine, Visco Bel yastığınız, sırt minderiniz, bel destek yastığınız tamamen yumuşak olmamalıdır. Elbette, sertte olmamalıdır! Ne sırtınızda ezilmesini, ne de rahatsız etmesini istemezsiniz. Yumuşaklığıyla övünen bel destek çalışma yastıklarının pek bir faydasının olmadığını göreceksiniz. 

Biz bunun için 48 Dansite (yoğunluk) oranını uyguluyoruz.  Böylelikle ister ofis hediyesi, isterseniz kendinize aldığınız yastığınız ne sırtınızda eziliyor, ne de rahatsız ediyor, sırtınıza, belinize tam destek sağlıyor. Visco Bel Yastığı omurganızın şeklini alarak doğal S eğrisini koruyor.
visco bel destek yastığı


Bununla da sınırlı değil, ürünlerimizi Dünya Standartları Organizasyonu ISO Kalite standartlı olarak üretiyoruz. Visco üreticimiz hem ISO 9001 Kalite belgesine hem de Medikal Standartlarda üretim yapan ISO 13485:2016 cihazlara sahiptir. 

İnternet sitemiz www.happyhours.com.tr adresi üzerinden, dilediğiniz visco bel destek çalışma yastığını sipariş edebilirsiniz. Üstelik ortopedik visco malzememiz 10 Yıl Garantilidir.

Bel Yastıklarında kullandığımız Visco Dolgu kullanıma bağlı olmayan sebeplerde 10 yıl üretici garantilidir. 

Bel yastığıBilek destekli mouse pad

Bir yorum bırak.

Yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Harika Ürünlerimiz:

İndirim
Kelebek Bilek Destekli Mouse pad - Kare - kelebek-kare-bilek-destekli-mouse-padKelebek Bilek Destekli Mouse pad - Kare - kelebek-kare-bilek-destekli-mouse-pad
Happy Hours Kelebek Bilek Destekli Mouse pad - Kare
İndirimli fiyat49 ₺ Fiyat69 ₺
Stokta
İndirim
Cute Cat Ortopedik Araba Ofis Bel Yastığı Sırt Minderi - pembe-cutecatCute Cat Ortopedik Araba Ofis Bel Yastığı Sırt Minderi - mor-cutecat
İndirim
Pofi 3'lü Ofis Seti Bel Yastığı, Mouse Pad ve Oturma Minderi - mor-pofi-3Pofi 3'lü Ofis Seti Bel Yastığı, Mouse Pad ve Oturma Minderi - füme-pofi-3