aynı gün teslimat hediye

2018 yılında kurulan Happy Hours'a gösterdiğiniz büyük ilgi bize hep daha iyi olmamız adına güç verdi. Masa başı çalışanlara hediye olarak Happy Hours ürünlerini tercih ettiniz. Ancak bir sorun vardı: Hediyem ne zaman teslim edilecek. Doğum günü hediyesi, yıl dönümü, yeni iş ve terfi hediyeleri için zaman çok önemliydi. Bir gün geç gitmesi bile sevdiğinize karşı hoş olmayabilirdi. Bu yüzden artık Özel Kurye ile İstanbul içi Aynı Gün Teslimat Başladı!

     Aynı Gün Teslim Hediye Şartlar
 1. Seçmeniz durumunda; hafta içi saat 12:00'a kadar verilen ve ödemesi tamamlanan siparişler; İstanbul içi* aynı gün 19:00'a kadar teslimat kapsamındadır. 12:00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü teslim edilir.

 2. Minimum sipariş tutarı: 100₺'dir.

 3. Cumartesi - Pazar ve resmi tatil günleri aynı gün teslimat kapsamı dışındadır.

 4. Saat 12:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü, (tatil günleri ve hafta sonu hariç) teslim edilmek üzere hazırlanır. Ve 12:00 - 19:00 saatleri arasında teslimatı sağlanır. 

 5. Hediyeyi teslim alacak kişiye ulaşılamaması ya da çalıştığı kurumun kuryenin içeriye girmesine izin vermemesi durumunda hediyeniz iş yeri prosedürüne uygun şekilde güvenlik ya da danışmaya teslim edilebilir.

 6. Arnavutköy, Şile, Silivri ve Çatalca ilçeleri Aynı Gün Teslim Hediye kapsamında değildir. Bu bölgelere 24 Saat İçerisinde Kargo yapılarak, siparişiniz 24 Saat içerisinde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilecektir.

 7. Kurye sağlığını önemsiyoruz; hava şartlarının uygunsuzluğu durumunda Aynı Gün Teslimat garantisi yoktur. Lütfen böyle durumlarda önceden bilgi alarak sipariş oluşturunuz.

 8. Aynı gün teslimat içeren siparişleriniz tek siparişte 10 adete kadar geçerlidir. 10 Adet ve üzeri siparişlerin aynı gün teslimat garantisi yoktur. Fazla adetlerin kurye ücreti o güne göre hesaplanacaktır.

 9. Sipariş veren müşterilerimiz bu kuralları kabul etmiş sayılır.

     24 Saat İçerisinde Kargo Şartlar
 1. Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen ve ödemesi tamamlanan siparişler; Yurtiçi Kargo'ya 24 Saat içerisinde teslim edilir.

 2. Minimum sipariş tutarı: 100₺'dir.

 3. Cumartesi - Pazar ve resmi tatil günleri aynı gün kargo kapsamı dışındadır.

 4. Saat 12:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün, (tatil günleri hariç) Yurtiçi Kargoya teslim edilmek üzere hazırlanır.

 5. Kargoya teslimat sonrası tarafınıza bir kargo takip linki mail olarak gönderilir.

 6. Kargoya teslimat sonrası teslim süresi Yurtiçi Kargo sorumluluğundadır. Genellikle 1 iş gününde Türkiye'nin büyük şehirlerine teslimat sağlanmaktadır. Köy ve kasabalarda bu süre değişebilir.

 7. Kargo şubesinin kapasitesinin yoğunluğu sebebiyle şubeye teslim edilmiş ancak sisteme girilmemiş ve çıkışı yapılmamış ürünler olabilir bu durumda ürünler genellikle ertesi gün sabah saatlerinde kargo firması tarafından çıkış yapılması üzere sisteme girilir.

 8. Kapıda Ödeme ile verilen siparişler aynı gün kargo uygulaması dışındadır.

 9. Sipariş veren müşterilerimiz bu kuralları kabul etmiş sayılır.
Detaylı bilgi için hello@happyhours.com.tr veya WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.  
aynı gün teslim hediye
aynı gün teslim hediye