Happy Hours, Tiyatro Seksendokuz'un oyuncuları ve sektörde uzun süre çalışmış iki sinema mezunu Arda Bozada ve Candaş Çetinkaya tarafından Eylül 2018'de kuruldu. İsmini ofislerde uygulanan happy hour saatinden -genellikle cuma günleri çalışanların rahatlayabileceği ve zaman geçirebileceği bir aktivite- alıyor. Amacımız sadece bir kaç saate sıkışıp kalmayan bir rahatlama deneyimini Happy Hours severlere sunarak hem kendilerine hem de sevdiklerine yıl boyu kullanabilecekleri ürünler üretmek. 


ALT YAPI
Eylül 2018'de WooCommerce alt yapısıyla e-ticarete adım atmıştık, ancak sitemizin sürekli hacklenmesi sonucu, dünyanın en büyük e-ticaret alt yapısı olan Amerika menşei Shopify'ya geçiş yaptık. O gün bugündür de dünyanın en büyük e-ticaret alt yapısıyla sorunsuz olarak çalışıyoruz.

KREDİ KARTI SERVİS SAĞLAYICI
Kredi kartı servis sağlayıcısı olarak yine Türkiye'nin en büyük firması olan iyzico ile çalışmaktayız. Yüksek güvenlik standartlarında müşteri deneyimini en üst tutan iyzico ile müşterilerimizin ve Happy Hours'un deneyimi güvende.

KARGO / KURYE
Kargo firması olarak Yurtiçi Kargo ile tüm Türkiye'ye gönderim sağlarken. Dünya'nın 10 ülkesinde aktif BanaBiKurye ile İstanbul içi Aynı Gün Teslimat sağlıyoruz.

Happy Hours ayrıca diğer tüm pazar yerlerinde bazı ürünlerini satışa açmaktadır. Bu konuda Trendyol, Çiçeksepeti, Amazon, Hepsiburada ve N11.com 'da ürünlerimizin bazılarına ulaşabilirsiniz. Ancak hatırlatmak isteriz en uygun fiyatlar her zaman sitemizde olmaktadır.

Happy Hours olarak 1 merkez ofis ve 1 depo ile çalışmalarımıza Türkiye çapında devam ederken aynı zamanda Avrupa ve Amerika pazarı için de hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. 

Bizimle çalışmak ister misiniz? 

CV: hello@happyhours.com.tr