Masa başı çalışan herkesin ihtiyaç duyacağı ürünleri yüksek kaliteli üretmekteyiz. Örneğin şekil olarak piyasada birçok bel yastığı bulabilirsiniz. Ancak kalite olarak en kalitelisini Happy Hours üretmektedir. Poliüretan, sünger, elyaf kesinlikle kullanmıyoruz. Orijinal patentli Visco dolgu kullanıyoruz. Bu dolguyu Amerikan Uzay Birimi NASA, astronotları için icat etmiştir. Tüm Visco dolgularımız 10 YIL birebir değişim garantimiz altındadır. 

Kumaş olarak nefes alabilen Micro kumaş kullanmaktayız. Ürünü elinize aldığınızda kumaşın kalitesini hemen farkedeceksiniz. Yıkanabilir, uzun ömürlü ve arkasında ayarlanabilir koltuk lastiği bulunmaktadır. Arabada, evde, ofiste rahatlıklar her sandalyeye uyar. 

Bilek destekli mouse pad modellerimizden kare olanların ince yeri 6 mm kalınlığında, bilek desteği 2 cm kalınlığında özel üretimdir. Şekil olarak benzeyen incecik bilek destekli mouse padlerin yanında farkını ilk kullanımda görebilirsiniz.

İşlevsiz, bir kenara atılan ürünler yerine ortopedik, sağlıklı ve konforlu hediye ürünlerimizle özel günlerdeki hediye anlayışını değiştirmeye kararlıyız.

Sitemize farklı farklı çeşit çeşit ürünleri doldurmuyoruz...

Sadece yüksek kaliteli üretebildiğimiz ürünleri sevenlerimizle buluşturuyoruz.

ÖZEL GÜNLERDE HARİKA BİR HEDİYEDİR

Hemen aşağıdaki fotoğrafa bir bakın lütfen, sizin için bir eczanenin camından çektik. Anlatmak istediğimizi bir kare fotoğrafla bu kadar net anlatabiliriz. Evet çiçeklerin geldiği andaki görüntüsü harika, fakat kısa sürede solup gidiyor ve bir daha da açmıyor. Hem her zaman diyoruz ki çiçekler dalında güzel, onları dalında sevelim. 

 

AYNI GÜN TESLİMAT HEDİYE İSTANBUL

Eğitimli özel kuryelerimiz özel günlerinizde zamanın değerini biliyor. Bu yüzden İstanbul içi* sevdiklerinize ulaşmak için çalışıyoruz. Hafta içi 11:00'a kadar verdiğiniz siparişlerde hediyenizi aynı gün teslim ediyoruz. İstanbul dışındaki Happy Hours severlere ise 24 saat içerisinde Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlıyoruz.

*Arnavutköy, Adalar, Silivri, Şile ve Çatalca hariçtir.

aynı gün teslimat hediye istanbul

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ 

Müşteri temsilcilerimiz WhatsApp Hattımız 05543942666 numarası üzerinden ve e-postamız hello@happyhours.com.tr üzerinden sizlere yardım etmek için her an hazırlar.