Ofiste uzun saatler bilgisayar başında çalışıyorsunuz ya da evdeki ortamınızı işe çevirmeye çalışıyorsunuz veya uzaktan eğitim sebebiyle kendiniz ya da çocuklarınız için konforlu, bel ve omurga sağlığınızı koruyan bir ortam oluşturmak için bel destek yastığı ve oturma minderi almaya karar verdiniz ancak hangisini almanız gerektiğine emin olamıyorsunuz. Çünkü Google'a bel destek yastığı yazdığınızda onlarca hatta yüzlerce farklı model var. Her birinin fiyatları farklı olsa da modeller genelde aynı. Bu kılavuzda size Happy Hours Office Bel Destek Yastığı'nın neden diğer modellerden daha iyi olduğunu açıklamak istiyoruz.

Masa başında oturarak çalışanlarda en sık görülen sağlık problemlerinin başında bel ve sırt ağrıları gelmektedir. Uzun saatler boyunca dikkatimizi dik oturmaya ve doğru duruşa veremeyebiliriz, burada ihtiyacımız olan omurgamızı ve dolayısıyla sırtımızı doğru şekilde destekleyecek bir bel yastığıdır.

Happy Hours Visco Bel Destek Yastığı Orijinal Visco'dur.

İnternette normal sünger, elyaf dolgu, Poliüretan ve Visco medikal bel destek yastıkları görebilirsiniz. Bu durum çeşitli fiyatları görmeniz sebep olacaktır. Ürünün çok yumuşak olması ya da çok sert olması sağlıklı bir durum yaratmayacaktır. İdeal olan sırt boşluklarınızı ortalama olarak rahatlıkla dolduran bir bel desteğidir. Böylece oturmaya bağlı; sırt ve bel ağrılarınızı rahatlıkla giderebilirsiniz. Bizim önerimiz Amerikan Uzay Havacılık Dairesi NASA tarafından icat edilen ve astronotların uzayda rahat etmesini sağlamak üzere tasarlanan Visco dolgu kullanılarak üretilen bel desteğidir. Visco yapısı gereği, elastik, memory foam şekildedir. Baskıya uğradığı, alanın şeklini alır ve daha sonra eski şekline geri döner, saatlerce, günlerce ve hatta yıllarca baskıya sahip olsa bile sonrasında eski şeklini geri alır. 

happy hours bel desteği

 

isimli bel destek yastığı

 

 

happy hours sırt minderi kırmızı