Klasik hediyelerden ve solan çiçeklerden sıkıldınız mı? Sürekli aynı hediyeleri göndermek istemiyor musunuz? Bir kenara atılmayacak, yıl boyu kullanışlı ortopedik ürünler için Happy Hours sizin için hizmet veriyor. 

Ofis hediyesi ya da yeni iş hediyesi denince akla bir çok ürün geliyor. Ancak bir çoğu kullanışsız ve bir kenara atılan ürünler. Happy Hours %100 Ortopedik ürünler ile sevdiklerinize yıl boyu sürecek konfor ve rahatlık vaadediyor. Üstelik isim yazdırma ile ürünler kişiselleştirilebilir ve hiçbir yerde olmayan orijinal hediyeleri sevdiklerinizle buluşturabilirsiniz. Ofis hediyesi çözümleri için ürün kataloglarımızı inceleyebilirsiniz. 

ofis hediyesi
Üstelik günlerce kargo beklemenize gerek yok. İstanbul içinde iseniz ürününüzü aynı gün özel motor kuryemiz ile teslim alabilirsiniz. Ofis hediyesi alacağım ancak İstanbul dışındayım diyen Happy Hours severler için de güzel bir haberimiz var, visco bel yastığı, bilek destekli mouse pad gibi isimli hediyelerimizi masa başı çalışanları için tüm Türkiye'ye 24 saatte kargolama imkanı sağlıyoruz.

Tüm modellerimize ulaşmak için anasayfamızdaki kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

www.happyhours.com.tr


ofis hediyesi

Ofis hediyeleri, yeni iş ve doğum günü hediyeleri olarak bir kenara atılmayacak, yıl boyunca sağlık ve rahatlıkla kullanılırken tarzıyla fark yaratacak ürünleri size sunmaktan mutluluk duyarız. Happy Hours olarak home office, evde eğitim ve çalışma alanlarınıza rahatlık ve konfor sunarken, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışacağız. Masa başında saatlerce, bilgisayar başında ya da evrak işleriyle uğraşan sevdikleriniz, kız arkadaşınız, eşiniz, dostunuz için bel destek yastığımızı ve ofis setlerimizi mutlaka denemelisiniz.