Kargo / Kurye

Sepet tutarı 100₺ ve üzeri olan durumlarda sipariş bölümünde Kargo/Kurye Seçimi görebilirsiniz. Bu bölümde ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Örneğin; İstanbul içi hizmet bölgelerimizdeyseniz Aynı Gün Teslimatı seçebilirsiniz, ya da İstanbul dışı tüm şehirlere sunduğumuz 24 Saat İçerisinde Kargo'ya Teslim seçeneğini seçebilirsiniz. Aceleniz yoksa Ücretsiz Kargo'muzun tadını çıkarın ürünleriniz 2-4 iş gününde kargoya teslim edilecektir. Ve mail adresinize bir kargo takip kodu gönderilecektir.

Gönderilerimizi Yurtiçi Kargo ile yapmaktayız. Aynı Gün Teslimat için ise Banabikurye çözüm ortağıyız.

Ücretsiz kargo uygulamamız sadece bir defalık gönderimi içermektedir. Ulaşılamaz olduğunuz, ya da kargoyu alamadığınız durumlarda tarafınıza Kargo Şirketi tarafından bildirim yapılır. 2-3 iş günü kargo şubede bekletilir. Teslim almazsanız bize geri döner. Bu durumda, kargo ücreti tekrar gönderimde tarafınıza fatura edilir. Ya da iptal iade durumunda kargo ücreti kesilerek ödemeniz iade edilir. Bu durum kargoyu hiç teslim almayan durumlar için geçerlidir. Adresinizi açık ve eksiksiz doğru yazmak müşterilerimizin sorumluluğudur. Ancak merak etmeyin, olumsuz durumlarda bize ulaşırsanız tam destek sağlayabiliriz.

İade / Değişim

Öncelikle bu durum için üzgünüz. Kullanmadığınız ve ambalajı zarar görmemiş olan ürünleri 15 gün içerisinde iade almaktayız. Kişiye özel üretilen, isim yazdırılan, fotoğraf, logo ekletilen ürünlerin iade ve değişimi, tekrar satılamayacağı için yapılmamaktadır.

Ayrıntılı bilgi iptal iade sayfamızda mevcuttur. Tıklayınız.

Tabii ki, bize ister ulaşıp sipariş kodunuzla birlikte iptal isteğinizi belirtirseniz, siparişiniz iptal edilecektir.

Kişiye özel ürünler, isim yazdırılan, özel tasarım yapılan ürünler için iptal işlemi üretim başlamamışsa ve tasarım hizmeti verilmemişse kolaylıkla yapılabilir.

Diğer

Hayır, Happy Hours e-fatura mükellefidir. Bu yüzden doğaya olan saygımızdan dolayı kağıt fatura koymuyoruz. Faturanız e-posta adresinize siparişinizi takiben 5 iş günü içerisinde iletilmektedir. Hediye kutusu, paketi satın alınarak hediye olarak seçilen ürünlerde hiçbir fiyat ibaresi bulunmamaktadır.

WhatsApp Hattımız

05543942666

E-posta Gönder

hello@happyhours.com.tr