AYNI GÜN TESLİMAT🛵 EK İNDİRİMDE SON GÜN BUGÜN 🎉İSİM YAZDIRMA ÜCRETSİZ🎉

Ücretsiz Bel Yastığı ve Oturma Minderi Kılıf Değişimi

happy hours bel yastığı ve oturma minderi kılıfı değiştirme programı


Happy Hours olarak bize gösterdiğiniz yoğun ilgiye karşılıksız kalmak istemedik. Sürekli yaptığımız kampanyaların yanında bel yastığı ve oturma minderi kılıflarınızı hiçbir ek ücret talep etmeden dilediğiniz renk ve baskı ile değiştiriyoruz. Haydi değişim zamanı:)

Kurallar:
  1.  1 Yaşını doldurmuş  ve internet sitemiz www.happyhours.com.tr adresi üzerinden satın aldığınız Ortopedik Visco Bel Yastığı ve Ortopedik Visco Oturma Minderi ürünlerinin kılıflarını ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

  2. Kendin tasarla ile satın alan müşterilerimiz kampanyaya katılmak isterlerse sadece sitemizde bulunan hazır tasarımlardan değişim sağlanabilmektedir.

  3. Örneğin; elinde mor kılıflı bir ürüne sahip müşterimiz, dilerse yeni kılıfını pembe olarak değiştirebilir.

  4. Yastığı tamamen göndermenize gerek yoktur, sadece kılıfı göndermenize müteakip 3 iş günü içerisinde yeni kılıfınız size gönderilecektir.

  5. Programa sadece internet sitemizden alışveriş yapmış Happy Hours müşterileri katılabilir, ürünü göndermeden önce aşağıdaki formu doldurmuş olması gereklidir.

  6. Kargo gönderi ve alma ücretleri müşterilere aittir. 

  7. Sadece sitemizdeki hazır tasarımlar programa dahildir, kendin tasarla özel tasarımıyla değişim yapılamamaktadır.

  8. Happy Hours, dilediği zaman KILIF DEĞİŞİMİ PROGRAMI'nı sona erdirme hakkına sahiptir.

  9. Programa katılan Happy Hours severler kuralları kabul etmiş sayılır. Başvuru yapılan tarihten geriye yönelik 1 yıl doldurulmuş olmalıdır ve farklı markalardan alınan ürünler programa dahil değildir.